چسب تعمیرات استخر بادی چیست؟

آنچه در این مقاله میخوانید
  چسب تعمیرات استخر بادی چیست؟

  تمامی استخرهای بادی پس از مدتی به تعمیر و رسیدگی احتیاج پیدا خواهند کرد. مشکلاتی همچون سوراخ شدن یا پارگی استخر از جمله مشکلات رایجی هستند که برای استخرهای بادی به وجود می‌آیند و راه حل برطرف کردن آنها نیز استفاده از چسب تعمیرات استخر بادی است. اما چسب تعمیرات استخر بادی چیست؟ استخرهای بادی به دلیل جنس بدنه آسیب پذیر به مراقبت بیشتری احتیاج دارند تا در گذر زمان دچار آسیب نشوند. از این رو محافظت از استخرهای بادی کمی چالش برانگیز خواهد بود.

  این نوع استخرها ممکن است بر اثر برخورد با اجسام سخت و یا قرار گرفتن طولانی مدت در برابر نور مستقیم آفتاب، پاره یا سوراخ و حتی پوسیده شوند. در این مواقع اجازه ندهید نشت‌های کوچک و خوردگی‌های جزئی، لذت استفاده از استخر بادی شما را از بین ببرند. راه حل هوشمندانه برطرف ساختن نشتی استخر، استفاده از چسب مخصوص تعمیر استخر بادی اینتکس است. در ادامه این مطلب به پرسش رایج شما یعنی چسب مخصوص استخر بادی چیست؟ پاسخ می‌دهیم و نحوه تعمیر استخر بادی با چسب مخصوص را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.

  چسب مخصوص استخر بادی چیست؟

  اگر می‌خواهید برای تعمیر استخر بادی خود از چسب مخصوص این کار استفاده کنید اما هنوز نمی‌دانید که چسب مخصوص استخر بادی چیست؟ مطالعه این بخش به شما کمک بسیاری می‌کند. اکثر استخرهای بادی دارای یک کیت تعمیر هستند که اغلب بسیار ساده و ابتدایی بوده و معمولا از یک چسب تکی تشکیل شده‌اند که دوام چندانی ندارند. بنابراین راه حل چندان مناسبی برای تعمیر استخر بادی محسوب نمی‌شوند. در این موقعیت بهترین روش تعمیر، استفاده از چسب پنچرگیری استخر بادی است.

  همانطور که می‌دانید استخر بادی از پارچه لاستیکی دو یا سه لایه به شکل حلقه‌های حجمی تشکیل شده که به علت دارا بودن محفظه‌های هوا، شکل خود را حفظ می‌کند. پلی وینیل کلراید یک ماده بادوام است اما به راحتی آسیب می‌بیند. هنگامی که با یک سوراخ در محصولات بادی اینتکس مواجه شدید تنها کافی است از چسب آب بندی استخر بادی برای تعمیر آن استفاده کنید.

  چسب تعمیر محصولات بادی اینتکس چسبی بسیار مقاوم است که به آسانی تمامی سطح سوراخ و یا پارگی استخر بادی را پوشش می‌دهد و مانع خروج باد از آن خواهد شد. بدین ترتیب استخر بادی شما پس از تعمیر مانند روز اول کار خواهد کرد. به طور کلی این چسب به علت قدرت چسبندگی بسیار بالا به عنوان بهترین روش برای پنچرگیری استخر بادی شناخته می‌شود.


  بیشتر بخوانید: راهنمای خرید استخر بادی


  چسب تعمیرات استخر بادی چیست؟

  مزایای استفاده از چسب تعمیر محصولات بادی اینتکس

  استفاده از چسب تعمیر محصولات بادی اینتکس دارای مزایای قابل توجهی است که برخی از مهم‌ترین آنها شامل:

  • چسب تعمیر محصولات بادی اینتکس یک مایع مقاوم در برابر آب، اشعه ماوراءبنفش و با ماندگاری طولانی است
  • استفاده از چسب پنچرگیری استخر بادی یک روش ترمیمی قابل اعتماد است که هرگونه پارگی، ترک و یا سوراخ بر روی استخر بادی را تعمیر می‌کند
  • استفاده از چسب آب بندی استخر بادی در مقایسه با روش‌های تعمیر سنتی، بسیار سریع‌تر و ایمن‌تر است و استفاده از آن به مهارت و تخصص خاصی نیاز ندارد
  • چسب تعمیر محصولات بادی اینتکس امکان تعمیر هرگونه خراش یا نشتی را بر روی هر سطح پلی وینیل کلراید برای شما فراهم می‌سازد

  مزایای استفاده از چسب تعمیر محصولات بادی اینتکس

  چگونه با استفاده از چسب پنچرگیری استخر بادی آن را تعمیر کنیم؟

  برخی از استخرهای بادی دارای مقاومت و دوام بیشتری هستند؛ با این حال همیشه باید انتظار مواجهه با مشکلات احتمالی و تعمیر استخر خود را داشته باشید. اگر در محصولات بادی اینتکس با مشکلاتی مانند سوراخ شدن و پارگی مواجه شدید، بهتر است با استفاده از چسب آب بندی استخر بادی نسبت به تعمیر آنها اقدام نمایید. اگر با نحوه تعمیر استخر بادی با استفاده از این روش آشنا نیستید، در ادامه مراحل انجام این کار را توضیح می‌دهیم. این مراحل شامل:

  مرحله 1: آب استخر بادی را تخلیه کنید

  مرحله 2: وصله را به اندازه پارگی برش دهید

  مرحله 3: ناحیه وصله را خشک و تمیز کنید

  مرحله 4: استخر را باد کنید

  مرحله 5: چسب پنچرگیری استخر بادی را به ناحیه آغشته کنید

  مرحله 6: وصله را بچسبانید

  البته توجه داشته باشید که بسته به نوع و اندازه سوراخ استخر بادی، ممکن است به انجام تمامی این مراحل نیازی نباشد. در ادامه هر یک از این مراحل با جزئیات بیشتری توضیح خواهیم داد. اما ابتدا بهتر است با مراحل پیدا کردن نشتی در استخر بادی آشنا شوید تا به راحتی بتوانید پس از آن با استفاده از چسب تعمیر محصولات بادی اینتکس آن را تعمیر کنید.


  بیشتر بخوانید: روش تعمیر تشک بادی


  چگونه سوراخ استخر بادی را پیدا کنیم؟

  تکنیکی که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم برای تمامی محصولات بادی اینتکس کارآمد خواهد بود. مراحل انجام این تکنیک جهت پیدا کردن سوراخ استخر بادی شامل:

  مرحله 1: استفاده از مخلوط آب و صابون

  مخلوطی از آب صابون ایجاد کرده و آن را در یک محفظه اسپری بریزید تا کار شما آسان‌تر شود. برای تهیه آب صابون به ازای هر لیوان آب، یک و نیم قاشق صابون اضافه کنید.

  مرحله 2: مخلوط آب و صابون را روی سطح پخش کنید

  در مرحله بعد باید مخلوط صابون را به سطح استخر اسپری کنید. اگر نمی‌دانید که سوراخ استخر در کدام قسمت قرار دارد، باید کل استخر بادی را اسپری کنید. پیشنهاد ما این است که هر بار فقط این کار را برای چند تکه مربعی از استخر انجام دهید و در حین انجام این کار به دنبال نشتی باشید. در صورت سوراخ بودن، مخلوط صابون شروع به ایجاد حباب‌های هوا در ناحیه دارای نشتی خواهد کرد.

  چگونه سوراخ استخر بادی را پیدا کنیم؟

  مرحله 3: ناحیه سوراخ را علامت‌گذاری کنید

  زمانی که محل نشتی را پیدا کردید، ناحیه موردنظر را علامت‌گذاری کنید تا بدانید که کجا باید از وصله و چسب پنچرگیری استخر بادی استفاده نمایید.

  مراحل تعمیر استخر بادی با استفاده از چسب تعمیر محصولات بادی اینتکس

  انجام این مراحل که پیش تر نیز به طور مختصر به آنها اشاره کردیم، مستلزم داشتن چسب پنچرگیری استخر بادی است که ابتدا باید آن را تهیه کنید. شما می‌توانید چسب تعمیر محصولات بادی اینتکس را به طور مستقیم از وب سایت ما خریداری کنید. مراحل تعمیر استخر بادی با استفاده از چسب آب بندی استخر بادی شامل:

  مرحله 1: آب استخر بادی را تخلیه کنید

  در اولین مرحله ابتدا باید آب استخر بادی را به طور کامل تخلیه کنید. اگر وصله مورد نظر برای تعمیر استخر بادی بر روی سطح خشک اعمال شود، بدیهی است که دارای دوام بیشتری خواهد بود. اگر سوراخ در قسمت بیرونی استخر بادی باشد، از خالی کردن آب آن صرف نظر کنید. اما زمانی که آب استخر بادی تخلیه شده باشد، استفاده از چسب تعمیر محصولات بادی اینتکس برای شما آسان‌تر خواهد بود.

  مرحله 2: وصله مورد نظر را برش دهید

  توجه داشته باشید که اگر از وصله مربعی استفاده می‌کنید باید لبه‌های آن را به صورت گرد برش دهید. تجربه ثابت کرده است که لبه‌های زاویه‌دار، دوام بیشتری خواهند داشت. لبه های تیز وصله ممکن است پس از چند ماه پوسته پوسته و کنده شوند.

  مرحله 3: ناحیه پاره شده را پیش از استفاده از چسب پنچرگیری استخر بادی خشک و تمیز کنید

  ناحیه‌ای از استخر بادی که قرار است وصله و چسب پنچرگیری را بر روی آن قرار دهید باید کاملا خشک باشد. محل را با الکل یا سایر پاک کننده‌های ضدعفونی‌کننده تمیز کنید تا هیچگونه کثیفی یا زباله‌ای میان وصله و استخر بادی وجود نداشته باشد.

  مرحله 4: استخر را باد کنید

  اگر درست پیش از استفاده از چسب تعمیر محصولات بادی اینتکس استخر را باد کنید، وصله با دوام بیشتری به استخر بادی می‌چسبد. در واقع شما باید وصله را در شرایطی اعمال کنید که استخر بادی در حالت عادی استفاده می‌شود.

  مرحله 5: محل پارگی را به چسب آب بندی استخر بادی آغشته کنید

  چسب آب بندی استخر بادی را بر روی قسمت پاره شده بمالید. تنها یک لایه نازک از چسب برای انجام این کار کافی است.

  مرحله 6: وصله را بر روی ناحیه موردنظر قرار دهید

  پس از استفاده از چسب تعمیر محصولات بادی اینتکس بر روی محل پارگی، وصله را بر روی محل موردنظر قرار داده و آن را محکم روی محل نشتی استخر بادی فشار دهید. ممکن است لازم باشد اعمال فشار را تا 10 دقیقه یا بیشتر ادامه دهید. پس از این کار، قرار دادن چسب آب بندی استخر بادی به لبه‌های بیرونی وصله به دوام بیشتر آن کمک می‌کند.


  بیشتر بخوانید: مقایسه استخر بادی و استخر پیش ساخته


   چسب تعمیر محصولات بادی اینتکس

  راهنمای خرید چسب استخر بادی

  چسب استخر بادی را می‌توانید به طور مستقیم از وب سایت ما سفارش دهید. برای انجام این کار تنها کافی است نام محصول را در نوار جستجو وارد کرده تا به صفحه مورد نظر هدایت شوید و نسبت به ثبت سفارش و خرید چسب استخر بادی قدام نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ویژگی‌ها و نحوه استفاده از چسب آب بندی استخر بادی با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  دیدگاه‌ها
  نام
  ایمیل
  نظر

  محصولات جدید

  مقالات مرتبط